Ponad dwa miesiące wolnego czasu w wakacje to idealny moment na wyjazd. Wielu rodziców decyduje się w tym czasie na wysłanie swojej pociechy na kolonie. Dzięki turnusowi, rodzice nie muszą w tym czasie brać urlopu, żeby się opiekować dzieckiem.

Obozy windsurfingowe dla każdego

obozy windsurfingoweNa miejscu wypoczynku ma ono zapewnioną opiekę wykwalifikowanej kadry. Będą oni czuwali nad tym, żeby cała grupa miała różnorodne atrakcje w ciągu dnia i bezpiecznie wróciła do domu. Żeby zapewnić dziecku maksimum zabawy, warto wybrać kolonie tematyczne. Dzięki temu zwiększa się prawdopodobieństwo, że pociecha będzie chętnie brała udział w organizowanych atrakcjach. Przykładem takich kolonii mogą być obozy windsurfingowe w jastarni, które cieszą się dużą popularnością. Na terenie kampusu jest bardzo płytka woda, która jest idealna do stawiania swoich pierwszych kroków na desce. Za bezpieczeństwo obozowiczów odpowiadają nie tylko instruktorzy, ale także zatrudniony na miejscu ratownik Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dzieci w trakcie pobytu śpią w domkach, w których są piętrowe łóżka. Mają zapewnione trzydaniowe wyżywienie, które jest przyrządzane na miejscu.

obozy windsurfingoweMenu jest ustalane z dziećmi na podstawie ich preferencji. Kuchnia może przygotować wersje wegetariańskie posiłków dla tych, którzy nie jedzą mięsa. Po całodziennych zmaganiach z deską na wodzie dzieci mogą korzystać z wielu atrakcji na kampusie. Jest to świetlica, która posiada konsole do gry. Na miejscu znajduje się także siłownia zewnętrzna oraz boisko do gry w piłkę nożną czy koszykówkę. Dużą popularnością wśród obozowiczów cieszy się także skatepark, na którym można doskonalić swoje umiejętności jeżdżenia na deskorolce czy longboardzie. Jeśli nie dopisze pogoda, jest wiele aktywności, które będą dla dzieci świetną alternatywą. Są to zajęcia na deskach z wiosłem, które nazywa się SUPami. Dzieci przy niesprzyjających warunkach pogodowych mogą liczyć także na emocjonujące przejażdżki za motorówką na przyczepionym do niej gumowym kółku. To moc niezapomnianych wrażeń, które będą mile wspominane przez długi czas! Po kilku tygodniach spędzonych na codziennym treningu dziecko zyska nowe, sportowe umiejętności. Polepszy się jego koordynacja ruchowa oraz możliwość utrzymania równowagi.

Dzięki godzinom spędzonym na świeżym powietrzu zyska także lepszą odporność i kondycję fizyczną. Jednocześnie, pozna koleżanki i kolegów, którzy darzą sporty wodne podobnym uczuciem. Kto wie, może letnie kolonie okażą się zalążkiem prawdziwej pasji, która będzie mu towarzyszyć przez długie lata.