Do Szczawnicy położonej w województwie małopolskim każdego roku ściągają setki kuracjuszy, którzy pragną zregenerować osłabione organizmy w tamtejszym Uzdrowisku.W miejscowości tej znajduje się bowiem aż 12 leczniczych źródeł, których kwaśna woda bogata jest w cenne minerały przyspieszające proces rekonwalescencji.

Domki dla wielu osób

domki do wynajęciaDużą popularnością wśród urlopowiczów cieszą się zwłaszcza letniskowe domki, które można wynająć w bardzo atrakcyjnych cenach. Ogromnym atutem domków letniskowych jest niewątpliwie fakt, iż mogą one pomieścić dowolną liczbę osób. Jeśli więc zamierzamy wybrać się do Szczawnicy z rodziną bądź grupą przyjaciół warto zdecydować się wówczas na wynajęcie niezależnego, dobrze wyposażonego domku, który zapewni nam prywatność. Niezależne domki do wynajęcia w Szczawnicy pomieszczą bowiem od dwóch do nawet i sześciu osób. Pamiętajmy również o tym, że większość właścicieli owych obiektów pozwala trzymać w domkach również zwierzęta domowe, co jest niezwykle cenną informacją dla wszystkich tych, którzy na urlop pragną zabrać ze sobą czworonożnego pupila. Większość domków letniskowych ulokowana jest również w niedalekiej odległości od Uzdrowiska oraz okolicznych obiektów gastronomicznych, co pozwoli nam zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy, które w innym przypadku musielibyśmy przeznaczyć m.in. na docelowe dojazdy.

domki do wynajęciaPodczas wyboru domku letniskowego warto również sugerować się opiniami innych wczasowiczów, którzy chętnie dzielą się swoimi wrażeniami z pobytu m.in. na popularnych portalach internetowych. Pamiętajmy również o tym by zwracać uwagę na to czy dany ośrodek zapewni nam podczas naszego pobytu również dodatkowe atrakcje. Warto więc wynajmować domki letniskowe, które znajdują się w niedalekich odległościach od placów zabaw czy boisk do gry. Strzeżony, bezpłatny parking oraz obiekt gastronomiczny z pewnością przyczynią się do tego, że będziemy znacznie bardziej zadowoleni z naszego wypoczynku w Szczawnicy. Domki powinny być również dobrze wyposażone – niezależna łazienka, centralne ogrzewanie oraz doskonale wyposażona kuchnia uznaje się dziś za pewien standard. Na samym końcu warto również wspomnieć o tym, że na wynajęcie domków letniskowych nie decydują się już jedynie prywatni klienci. Coraz więcej korporacji organizuje dziś bowiem weekendy integracyjne dla swych pracowników, które najczęściej odbywają się w mniejszych miejscowościach umożliwiających wypoczynek z dala od zgiełku dużych miast.

W wynajętych domkach zatrzymują się także zorganizowane wycieczki – w Szczawnicy sporą popularnością cieszą się zwłaszcza kolonie oraz turnusy wczasowe, z których chętnie korzysta zarówno młodzież, jak i osoby starsze.

Kategorie: Noclegi